بسم الله الرحمن الرحیم

.

.

.

سلام به خوانندگان گرامی ، همینطور سلام به داداش گلم میثم رخشان ، از اونجایی که سایت عباس منش ، خیلی وقته که دیگه کامنت هام و جوابهام به شما و دیگر دوستان عزیزان اعضاء سایت عباس منش ، رودیگه تایید و منتشر نکرد و کلا دیگه کامنت هام و جواب هام رو تایید و منتشر نمیکنه ، پس من جواب های شما رو در این وبلاگم قرار میدم ، تا هم شما جوابهاتون رو بخونید و هم دیگر عزیزان ، این مطالب من رو بخونن، و هم اگاه بشید و بدونید که این من نیستم که به شما و دیگر دوستان نجوابیدم ، بلکه این سایت عباس منش بود که جواب ها رو نگذاشت که تایید و منتشر بشن ، من فقط برای شما ، اقای میثم رخشان ، 40 تا کامنت در این ماه قرار دادم که سایت عباس منش هیچکدومشون رو تایید و منتشر نکرد ، با اینکه هر کامنتی رو که تایید و منتشر نمیکرد ، باز بصورت تکرار تا 8 بار هر کدومشون رو در سایت قرار میدادم ، اما متاسفانه حتی یکیشون هم برای یک بار هم تایید و منتشر نکرد ، البته این خیلی واضح و روشنه که چرا سایت عباس منش دیگه تحمل دیدن کامنت هام و مطالبم رو نداره

درک کامل و مرتبط با قانون از ایه های 1 تا 10 سوره هود ، جوابیه به گروه تحقیقاتی عباس منش

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

، ,رو ,منتشر ,منش ,عباس ,سایت ,و منتشر ,تایید و ,عباس منش ,سایت عباس ,هام و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

استنطاق سایت مذهبی سران به نی کنکور را قورت بده | Konkor Ban فروشگاه فایل یاب نشریه تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات ند irandatamining officialpsy آرامش گذرگاه دامپروری گوسفند